+420 775 500 554

ČASTO
KLADENÉ
DOTAZY

1      60 LITRŮ vs. 80 LITRŮ?

Určitě jste si všimli, že na některých bombičkách stojí “až 80l” sodovky, na některých “až 60l”. Co to znamená? Důležité je slovíčko „až“ – jde totiž o teoretický odhad. Všechny bombičky jsou identické, se stejným obsahem CO2. Jde pouze o modernizaci etiket, jelikož nové stroje Sodastream jsou efektivnější a udělají více sodovky.

Samozřejmě záleží na míře nasycení. Na zadní straně si tuto informaci můžete ověřit, kde stojí “obsah CO2 425g”. Tento obsah je tedy ve všech bombičkách stejný. Existují i takzvané startovní bombičky, kde je napsáno “až 15l”, nebojte se, i tyto bombičky plníme na 425g. Jak píšeme ve třetím bodě, šetříme na nových plastových obalech.

2      JSOU NAŠE BOMBIČKY OPRAVDU PLNÉ?

Zde je návod, jak jednoduše zkontrolovat, že je bombička opravdu plná:

  • ve vrchní části nad etiketou je vyražena hmotnost prázdné bombičky (označená TARE 0.74KG = 740g). U jednotlivých bombiček se váha mírně liší
  • plné bombičky by měli mít 425g CO2, což je uvedené na spodní části etikety
  • plnou bombičku tedy dáte na kuchyňskou váhu a zobrazí se váha bombičky s CO2 (v našem případě 1165g). Odečtením váhy samotné bombičky, což je v tomto případě 740g, nám vyjde 425g = plná bombička

3      PROČ JSME TAK LEVNÍ?

Někteří zákazníci nemohou uvěřit naší nízké ceně a hledají mouchy. Žádně mouchy nejsou! Bombičky jsou plněny ve specializovaných plnírnách kvalitním potravinářským plynem CO2 a každá jednotlivá bombička prochází důkladnou výstupní kontrolou. Šetříme na jiných věcech, které podle nás nejsou pro uživatele tak důležité.

Bombičky plníme v ČR a nikoliv v zahraničí. Dále šetříme na věcech, jako je přetisk nových plastových etiket, z tohoto důvodu nemusí být vždy naše bombička na pohled esteticky dokonalá. Dále šetříme na umělohmotných víčkách a plastových pečetích, čímž šetříme i přírodu.

4      REKLAMACE BOMBIČEK?

Reklamace řešíme výjimečně. Pokud jsou, tak jsou to především tyto dvě situace na které vám poradíme řešení níže.

problém 1: U hrdla SodaVýrobníku CO2 uniká všemi směry, jen ne do láhve.
řešení: Na 99% to znamená, že bombička je v pořádku, ale vypadlo vám těsnění ze SodaVýrobníku. Tato těsnění máme skladem na všech našich pobočkách, a můžete se tam pro něj kdykoliv zastavit. Cena za těsnění je 10 Kč.

problém 2: Bombička po usazení do zásobníku přístroje sodastream nefunguje, nevytváří žádné bublinky.
řešení: Každá naše bombička má více CO2 plynu, než jiné firmy jako bonus. Některé jsou však přeplněné až moc, a proto je potřeba plyn trochu upustit. Je to velmi jednoduché a zabere to méně než minutu.

Problematika a návod je na našem Facebooku, kde najdete i veškeré info. Pokud se jedná o jiný problém, rádi vám doporučíme servis, který je kvalitní a cenově dostupný.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.